STEAM IŠŠŪKIS. ATIDARYTA FIZIKOS LABORATORIJA

Bendri dokumentai

Norite būti atradimų, bendradarbiavimo ar novatoriškos inžinerijos dalimi – pasirinkite STEAM karjerą, domėkitės gamtos, matematikos, technologijų mokslais. Tai padaryti galima JOTVINGIŲ gimnazijoje.
Kovo mėn. 12d. gimnazijoje atidaryta fizikos laboratorija.
Atidaryme dalyvavo Alytaus miesto tarybos vicemeras Šarūnas Klėgeris, svečiai iš Švietimo ir sporto skyriaus, progimnazijų vadovai, Jotvingių gimnazijos STEAM komanda, VGTU klasės mokiniai, gimnazijos tarybos nariai.
Direktorius perkirpo juostelę ir pasidžiaugė modernėjančia gimnazija, fizikos mokytoja Irena Ribinskienė pristatė galimas veiklas ir eksperimentus, pravedė mini pamoką, mokiniai kalbėjo apie naujas galimybes dirbti kūrybiškai.

Daugiau skaitykite čia:
https://www.alytausnaujienos.lt/steam-fizikos-laboratorija-jotvingiu-gimnazijoje-atidaryta-cituojant-aberta-einsteina