STEM IS EVERYWHERE! RERUN

Bendri dokumentai

Fizikos mokytoja metodininkė Irena Ribinskienė 2020-09-07- 2020-10-14 dalyvavo European Schoolnet Academy, Brussels praktiniame modulių kurse STEM Is Everywhere! Rerun Mokytoja išklausė kursą, atliko praktines užduotis ir gavo kursų baigimo pažymėjimą bei kokybės ženklelį. Šis praktinis kursas skirtas susieti gamtos, technologijų, inžinerijos ir matematikos (STEM) klases su „realiu gyvenimu“ ir padėti mokytojams integruoti realaus pasaulio problemas į savo STEM pamokas ir praktiką. Šiame kurse gausu patarimų ir praktinių pavyzdžių, atkreipiant realaus pasaulio problemas į STEM mokymą. Bendradarbiavimas su kitais STEM mokytojais,  pasidalijimas savo gerąja patirtimi, leido išbandyti naujus mokymo metodus klasėje, susipažinti su XXI amžiaus įgūdžiais STEM realiame gyvenime.