VYKO INTEGRUOTA ETIKOS IR DAILĖS STEAM PAMOKA ,,EKOLOGINĖ ETIKA IR ASAMBLIAŽO TECHNIKA“

Bendri dokumentai
image_pdfimage_print

Gamta juokauti nemėgsta, ji visada teisinga, visada rimta, visada griežta. Ji visuomet teisi. Klysta ir apsirinka tik žmonės .(J. V. Gėtė)
Vasario 8 d. IIb klasėje vyko integruota etikos ir dailės STEAM pamoka ,,Ekologinė etika ir asambliažo technika“. Pamokoje mokiniai susipažino su ekologinės etikos samprata bei atsiradimu. Stebėdami video kiekvienas pagalvojo ne tik apie moralinę atsakomybę, bet ir dorovinį elgesį. Mokiniai sužinojo, kas būdinga asambliažo technikai ir kaip jis kuriamas. Susipažino su Lietuvos ir užsienio autoriais – asambliažų kūrėjais. Per kitas pamokas mokiniai praktiškai įtvirtins žinias, išgirstas per etikos ir dailės pamokas, atliks darbą asambliažo technika ir rašys rašinius pasirinkta tema.
Danutė Sasnauskienė ir Dalia Vėžienė

Pamokos_pateiktis