„KADA LIETUVOS KELIAIS RIEDĖS AUTOMOBILIAI BE VAIRUOTOJŲ?

Bendri dokumentai

Vasario 23 d. VGTU klasės trečiokai ir mokytojas Artūras Puidokas kartu su VILNIUS TECH universiteto studentais dalyvavo paskaitoje „Kada Lietuvos keliais riedės automobiliai be vairuotojų?“.
Paskaitą skaitė Transporto inžinerijos fakulteto lektorius Paulius Skačkauskas. Savivaldžiai automobiliai pamažu skinasi kelią į daugelio pasaulio šalių gatves bei automagistrales. Sparti technologijų pažanga, tikėtina, turės įtakos, kad savivaldžiai automobiliai taptų ateities automobiliais. Kokie jie bus ir į kokius funkcinius dalykus labiausiai bus kreipiamas gamintojų dėmesys? Kas vyksta savivaldžių automobilių gamintojų rinkoje pasauliniame kontekste? Kokias, išskyrus eismo spūstis, problemas jie spręstų? Apie tai ir dar daug kitų įdomių dalykų gimnazistai išgirdo paskaitoje.
Artūras Puidokas