FOTO-MAGIJOS laboratorija

Bendri dokumentai

Didžiausias malonumas yra savo rankomis sukurti atvaizdą nenaudojant jokio fotoaparato. Tai padaroma vienu seniausiu fotografinio vaizdo išgavimo procesu – cianotipija, arba mėlynuoju saulės atspaudu. Šiandien mūsų gimnazistai technologijų ir informacinių technologijų pamokų metu, vadovaujami Jurgitos Navickienės (menininkė, dailininkė, dailės ir technologijų mokytoja iš Zarasų Ąžuolo gimnazijos) turėjo progą patys pasigaminti savo fotografinį atviruką. Ar jiems tai pavyko!? Pažiūrėkite patys.

Renginio organizatoriai:

Rolandas Bartkus, Janina Kuchalskienė, informacinių technologijų mokytojai
Matas Šarkus, technologijų mokytojas
Edgaras Jančiukas fizinio ugdymo mokytojas 1F klasės vadovas
Navickienė Jurgita, Zarasų Ąžuolo gimnazijos dailės ir technologijų mokytoja

Dalyviai: If, III-IV gimnazijos klasių mokiniai (60)