Jotvingių komanda nacionalinio konkurso finale

Bendri dokumentai

Lietuvos Respublikos Seime įvyko VDU ŽŪA Miškų ir ekologijos fakultetas organizuojamo

nacionalinio konkurso „Mano pasaulis – darniai Lietuvai“ finalas. Mūsų gimnazijai atstovavo 4B klasės mokiniai: Martynas Butrimas, Gajūnas Dabušinskas,Justas Palšis, Domas Liorenta, Elvinas Žvirblys, Emilis Rimša, Domantas Mirijanskas ir Valdas Visockas.

VDU ŽŪA Miškų ir ekologijos fakulteto Aplinkos ir ekologijos katedros doc. dr. A. Dautartės teigimu, nacionaliniu moksleivių konkursu „Mano pasaulis – darniai Lietuvai“ siekiama šalies jaunuomenei atskleisti darnaus vystymosi vertybes, ugdyti etnokultūrinį, tautinį, pilietinį ir ekologinį sąmoningumą prisiimti atsakomybę už savo veiksmus, formuoti atsakingą požiūrį į aplinką, gimtosios šalies ateitį, stiprinti ugdymo įstaigų ir Akademijos bendruomenių partnerystės ryšius.

Nacionalinio moksleivių konkurso „Mano pasaulis – darniai Lietuvai“ organizatoriai – VDU Žemės ūkio akademija, Žemės ūkio ministerija, Kauno Švietimo inovacijų centras, Kauno rajono savivaldybės administracija. Konkurso partnerė – Aplinkos ministerija. Konkursą globoja Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė Nilsen.

Fizikos mokytoja metodininkė Irena Ribinskienė.