„ATEITIES INŽINERIJOS“ III-OJO SEZONO PROJEKTINIŲ DARBŲ KONKURSAS 2020-10-08

Bendri dokumentai

„Ateities inžinerijos“ 2020 metų Rudens renginio I-oje dalyje 2020 m. spalio 8 d. vyko III-ojo sezono metu atliktų projektinių darbų pristatymas – konkursas, kuris buvo organizuotas nuotoline forma (Zoom platforma) 4 lygiagrečiais srautais. Iš viso 14-oje tematikų buvo pristatyti 68 projektiniai darbai. Be šių darbų, III-ojo sezono metu anksčiau buvo viešai pristatyti 27 projektiniai darbai, taigi, iš viso sezono metu 17-oje tematikų buvo atlikti ir pristatyti 95 projektiniai darbai. Tematikoje “Roboto prototipo kūrimas” projektinį darbą „Kabineto arba kitos patalpos mikroklimato stebėsenos stotelė“ pristatė Alytaus Jotvingių gimnazijos 4 A klasės mokinys Denisas Seredochas, vadovas IT mokytojas metodininkas Rolandas Bartkus, AI konsultantas inž. Mantas Makulavičius. Projektinis darbas savo tematikoje laimėjo 1-ąją vietą. Sveikiname Denisą.