MAISTO PRAMONĖS ATLIEKŲ TVARKYMAS – PAVOJAI, RIZIKA IR SPRENDIMAI

Bendri dokumentai

NATURE-BASED SOLUTIONS (NBS)

PO number : P20-00655;   Project name: 3_EC.NBS_PHASE1

NATURE-BASED SOLUTIONS– GAMTA PAGRĮSTI SPRENDIMAI

MAISTO PRAMONĖS ATLIEKŲ TVARKYMAS – PAVOJAI, RIZIKA IR SPRENDIMAI

Alytaus Jotvingių gimnazijoje nuosekliai plėtojama gamtamokslinė – ekologinė ugdymo kryptis, tad  dalyvaujant NBS projekte,mokinių ugdymo formos buvo siejamos su mus supančios aplinkos pažinimu, gilinimusi į gyvąją gamtą  ieškant sprendimų aplinkos kaitos būdų. Gamtos pagrįstais sprendimais (NBS) gamta ir ekosistemos naudojami siekiant socialinės, ekologinės ir ekonominės naudos, didinant biologinę įvairovę ir prisidedant prie prisitaikymo prie klimato kaitos ir jos švelninimo būdų.

Net mažiausi mūsų elgesio įpročių pokyčiai gali pristabdyti aplinkos taršą ir klimato kaitą. Gamtos ateitis – mūsų rankose.

  • Projektą inicijavo ir finansuoja Europos Komisijos Mokslinių tyrimų ir inovacijų generalinis direktoratas, jį koordinuoja PPMI(www.ppmi.lt/lt) yra pagrindinis Europos tyrimų ir politikos analizės centras, bendradarbiaudama su „European Schoolnet“ (EUN).