SPECIALYBĖS „PRISIMATAVIMAS“ VIRTUALIOJE ERDVĖJE

Bendri dokumentai

Geriausias būdas, padedantis mokiniams pasitikrinti juos dominančią veiklos sritį – „šešėliavimas“, arba taip vadinamas specialybės „prisimatavimas“. Kadangi šiuo metu gimnazistams aplankyti Alytaus miesto įmones sudėtinga, Audrius Dailidonis UAB “Tankos” direktorius jungėsi prie Alytaus regioninio karjeros centro “Karjeras” iniciatyvos ir su Jotvingių gimnazijos mokiniais susitiko virtualioje erdvėje. Vasario 11 dieną gimnazistai turėjo puikią progą neakivaizdžiai apsilankyti įmonėje, susipažinti su jos struktūra, darbo objektais, ką ir kaip gamina, kokia verslo sėkmė, kokias savybes reikia turėti, kad taptum sėkmingu verslininku. Buvo sutarta, kad kai, tik sąlygos leis – gimnazistai galės apsilankyti ir „pašešėliauti“ pasirinktose darbo vietose.
Smagu, kad gausiai dalyvavę mokiniai buvo aktyvūs: sprendė jiems paruoštą kryžiažodį apie šią metalo gaminių ,suvirinimo, pjovimo lazeriu įmonę, atsakinėjo ir patys uždavinėjo jiems rūpimus klausimus.
Apie UAB „Tankos“ galima pažiūrėti čia:

https://www.tankos.lt/lt/apie-mus/