Alytaus Jotvingių gimnazija pirmoji Lietuvoje modeliuos ir pilotuos inovatyvią ugdymo programą kartu su Junior Achievement ir VilniusTech!

Bendri dokumentai
Kovo 18 d. Junior Achievement, VilniusTech „Ateities inžinerijos“ ir mūsų gimnazijos atstovai – Andželika Rusteikienė, Henrikas Mykolaitis, Donatas Vasiliauskas ir Rolandas Bartkus – susijungė į komandą aptarti, kaip skaitmenizuoti technologiniai sprendimai, gaminiai, sukurti mokinių, galėtų būti naudingi, matomi ir prieinami vartotojams. Modernizuoti technologijų kabinetų ištekliai gimnazijoje ir VilniusTech laboratorijų potencialas, mokytojų ir dėstytojų patirtis ir motyvacija sudaro galimybes kurti unikalius produktus. Trijų institucijų komandos sutarė, kad tam, kad įgyvendintų šią idėją, Alytaus Jotvingių gimnazija kartu su Junior Achievement ir „Ateities inžinerijos“ projektu taps pilotine mokykla ir modeliuos tokią mokymo programą, kuri integruotų technologijų, IT ir verslumo dalykus. Jotvingių gimnazija tęsia STEAM – kompleksinio, į realaus gyvenimo reiškinių sprendimus nukreiptą, ugdymo strategijos įgyvendinimą ir plečia inovatyvias ugdymo formas su partneriais.