Blue school

Balandžio 1 d.  TEAMS platformoje įvyko STEM atradimų kampanijos veiklos ,,Aplinkos stebėjimas: Nemuno pakrantės ir kitų vandens telkinių šiukšlių inventorizacija“ I-II kl. mokinių darbų pristatymas.

Mokiniai individualiai fotografavo, rinko ir inventorizavo rastas šiukšles. Viena grupė su mokytoja Virginija Klusevičiene atliko statistinę analizę –  surinko ir apdorojo duomenis vizualaus vertinimo pagrindu, padarė išvadas. Deja, diagramoje atsispindi didžiausias plastiko šiukšlių kiekis.

Kita mokinių grupė su mokytoja Lina Petraškiene kūrė plakatus apie savo ir kitų projekto dalyvių stebėjimo patirtį, juos pristatė anglų kalba ir pademonstravo puikius viešojo kalbėjimo įgūdžius.

Dalyvaudami projekte mokiniai tobulina savo bendravimo įgūdžius, atlieka prasmingas veiklas,  labiau įsilieja į savo vietos bendruomenę.

Džiaugiamės mokinių aktyvumu ir dalyvavimu projekte.

L. Petraškienė, V.Klusevičienė.