DISCOVERY CAMPAIGN – IŠSKIRTINIS ĮVERTINIMAS!

Blue school
#2021STEM DISCOVERY CAMPAIGN – IŠSKIRTINIS ĮVERTINIMAS!
Sulaukėme ypatingos žinios iš Europos mokyklų tinklo Scientix komandos, kad mūsų tiriamasis komandinis darbas “Raise awareness about the plastic waste in the sea” 2021 STEM atradimų savaitės kampanijos konkurse – vienas iš geriausių! Šios STEM akcijos iniciatorė ir koordinatorė mūsų fizikos mokytoja metodininkė IRENA RIBINSKIENĖ kviečiama įsijungti į STEM karjeros patarėjų tinklą, mokytis ir tapti sertifikuotu STEM koučeriu Europoje. Mūsų gimnazijai tai bus galimybė tobulinti dar vieną STEAM sritį! ŠIS PASIEKIMAS YRA VISOS MOKYTOJŲ – L.Petraškienės, L.Bieliauskienės, L.Rutkauskaitės, L.Krisiulevičienės ir V.Klusevičienės – IR MOKINIŲ KOMANDOS REZULTATAS! Kartu tapome, viena iš pirmųjų Lietuvoje – Mėlynąja mokykla, o visa mūsų STEAM filosofija skelbia, kad skatiname mąstyti plačiai apie pasaulį ir drąsiai peržengti bet kokias ribas! AČIŪ!