Europos kalbų dieną

Bendri dokumentai

Rugsėjo 26 d. gimnazijoje minėjome Europos kalbų dieną. Populiarindami STEAM tematiką gimnazijoje ir kartu atkreipdami dėmesį į nacionalines ir globalines aplinkosaugos problemas renginio metu integravome užsienio kalbą, dailę, technologijas ir gamtos mokslus. Renginio tikslas – kelti mokinių sąmoningumą ekologijos srityje, keisti požiūrį ir elgesį savoje aplinkoje bei pagerinti gamtinės tematikos žodyną.

Užsienio kalbų pamokų metu vyko konkursas “Language Ecology“. Mokiniai, pasiskirstę į komandas, atliko įvairias užduotis: vertė žodžius į užsienio kalbas, sakė greitakalbes, sprendė galvosūkius, dėliojo ekologinius šūkius bei diskutavo aplinkosauginėmis temomis, kūrė plakatus ir nuotraukų koliažus. Nuotraukų koliažams kurti mokiniai rinkosi ‘Picsart‘ ‚‘Canva‘, ‘Piktochart‘ internetinius skaitmeninius įrankius. Mokinių komandos, greičiausiai ir geriausiai atlikusios visas užduotis, buvo apdovanotos specialiais prizais.

Renginio rezultatas – sukurta mokinių darbų paroda įvairiomis dailės technikomis: asambliažo, akvarelės, aplikacijos.

Lina Petraškienė