Susitikimas-diskusija su STEAM karjeros NBS ekspertu Nanco Dolman

Bendri dokumentai

Lapkričio 18 d. Jotvingių gimnazijos trečiųjų klasių atstovai kartu su fizikos mokytoja Irena Ribinskiene ir anglų kalbos mokytojomis Lina Petraškiene bei Agne Jenčiūte dalyvavo nuotoliniame susitikime su STEAM karjeros NBS ekspertu Nanco Dolman iš Nyderlandų (Leading Professional in Water Resilient Cities at RHDHV). Susitikimo tikslas buvo sudominti mokinius ir pagilinti jų žinias apie klimato kaitą. Nanco Dolman specializuojasi vandens tyrinėjimų srityje  ir darbuojasi vandens užterštumo mažinimo paieškų klimato klausimais.

Moksleiviai iš įvairių Europos šalių susitikimo metu galėjo klausti jiems rūpimų klausimų. Aktyviai domėjosi įvairiomis sritimis: nuo to, kokių savybių reikia jo darbe, iki to, kaip paskatinti žmones rūšiuoti ir patikėti klimato kaitos egzistavimu. Taip pat aptarė, kokios yra karjeros galimybės šioje srityje ir kodėl pats pasirinko šią, kiek neįprastą, profesijos kryptį.

Susitikimo pabaigoje Nanco Dolman palinkėjo išeiti iš savo komforto zonos, komunikuoti tarpusavyje, atsakingai veikti, nes tik   komunikuodami tarpusavyje ir drauge veikdami  galėsime pakeisti savo ateitį.

Informuoja jaunoji gimnazijos žurnalistė Audinga Sudvajūtė.