Gimnazijoje lankėsi Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinės mokyklos mokytojai

Bendri dokumentai
Jie domėjosi ilgamete gimnazijos patirtimi kuriant STEAM mokyklą. Mokytojos dalyvavo informacinių technologijų pamokoje (J.Kuchalskienė), matematikos (L.Račkienė) ir biologijos (L.Rutkauskaitė) pamokose, kuriose buvo demonstruojama kompiuterinių technologijų panaudojimas mokymosi procesui, STEAM kompetencijų ugdymui. Direktoriaus pavaduotoja ugdymui, STEAM strategijos įgyvendinimo koordinatorė Jotvingių gimnazijoje, Renata Romanovienė svečiams papasakojo STEAM mokyklos kūrimo istoriją, prasidėjusią 2015 m., pristatė STEAM proveržio strategiją, kurią sukūrė didžiulė Jotvingių gimnazijos STEAM mokytojų komanda. Kartu su mokytojais apžiūrėjome STEAM kabinetus, laboratorijas ir kitas edukacines erdves.