STEAM ugdymas per istorijos ir pilietiškumo pagrindų pamokas

Bendri dokumentai

Vasario mėnesį istorijos mokytoja metodininkė Virginija Svinkūnienė dalyvavo dviejose konferencijose, kuriose pristatė savo patirtį integruojant STEAM  į istorijos ir pilietiškumo pagrindų pamokas.  Alytaus A. Ramanausko – Vanago gimnazijos organizuotoje respublikinėje konferencijoje „STEAM – kūrybiškumo, iniciatyvumo, verslumo ir lyderystės kompetencijų tobulinimas“ mokytoja pristatė pranešimą „STEAM ugdymas istorijos ir pilietiškumo pagrindų pamokose. Šiaulių Didždvario gimnazijos organizuotoje metodinėje – praktinėje konferencijoje „Sėkmingos patirtys mokant istoriją, pilietiškumo pagrindus“, dalyvavo daugiau nei 70  istorijos mokytojų iš įvairių šalies mokyklų. Buvo vertinga ne tik pasidalinti savo patirtimi, bet ir išgirsti kolegų patirtis, gauti naujų idėjų savo pamokoms.