“Ateities inžinerijos” Biomedicinos inžinerijos ir roboto prototipo kūrimo tematikų kūrybinės dirbtuvės.

Bendri dokumentai

Šių metų lapkričio 17 dieną Alytaus Jotvingių gimnazijoje viešėjo VILNIUS TECH lektorius Donatas Lukšys ir mūsų gimnazistams kartu informacinių technologijų mokytojais Rolandu Bartkumi ir Janina Kuchalskiene pravedė kūrybines dirbtuves, kurių metų mokiniai buvo supažindinti su dviejų „Ateities inžinerijos“ platformos tematikomis.

Tai biomedicinos inžinerija ir roboto prototipo kūrimas. Pirmojoje dalyje lektorius Donatas Lukšys pristatė pačias tematikas o vėliau su mokiniais, kurie pasirinkę šių tematikų darbus, tarėsi kokius technologinius sprendimus parinkti jų projektams ir kokios priemonės, jutikliai, medžiagos labiausiai tiktų projektams. Antroje dalyje lektorius Donatas skaitė paskaitą mūsų 1A (STEAM) klasei apie biomedicinos inžineriją, kokias studijų programas galima pasirinkti VILNIUS TECH mechanikos fakultete. Buvo pristatyti labai įdomūs studentų projektiniai ir diplominiai darbai. Daug sužinojome ir manome, kad mūsų projektiniai darbai bus patys geriausi.