Ketvirtoji Scientix konferencija

Bendri dokumentai

Fizikos mokytoja Irena Ribinskienė, viena iš šešių Europos mokyklų tinklo „Scientix“ ambasadorių Lietuvoje, lapkričio 18-19d. dalyvavo 4th Scientix Konferencijoje, kuri buvo organizuojama EuropeanSchoolnet, tai vienas didžiausių gamtos mokslų švietimo tinklų renginių Europoje. Konferencijos metu fizikos mokytojai I. Ribinskienei buvo suteiktas apdovanojimas už aktyvią veiklą, stiprinant STEM švietimą savo šalyje, Europoje ir už jos ribų.

Konferencijoje buvo siekiama apžvelgti gamtos mokslų švietimo iššūkius ir galimybes Europoje bei pabrėžti potencialą ir galimybes, kurias gali suteikti Scientix bendruomenė. „Scientix“ konferencija taip pat yra unikali galimybė daugiau sužinoti apie įvairius STEM ugdymo projektus Europoje, gilinant ryšius, generuojant naujas idėjas ir įkvepiant gamtos mokslų dėstytojus ugdyti kūrybiškumą ir entuziazmą STEM ugdymui bei dalintis savo patirtimi, žiniomis ir gerąja patirtimi. Konferencijos programoje buvo įtraukta aukšto lygio plenariniai posėdžiai ir apskritieji stalai, taip pat pranešimų sesijos kartu su praktiniais seminarais. Naujas konferencijos formatas skirtas sukurti interaktyvią dalyvio patirtį ir pasiūlyti įvairių tipų tinklų galimybes.

Fizikos mokytoja Irena Ribinskienė.