STEAM projektas lėlių teatras “Jūratė ir Kastytis”

Bendri dokumentai

Skelbiame apie dar vieną gražų laimėjimą – šįkart Nacionalinės švietimo agentūros koordinuotame Erasmus + projekte “STEAM ugdymo tobulinimas”. Šiandien tarptautinėje konferencijoje mūsų gimnazijos STEAM projektas Lėlių teatras “Jūratė ir Kastytis” gavo Vilniaus universiteto įsteigtą prizą už pačių sukurtą ir įgyvendintą iššūkį! Šio unikalaus iššūkio autoriai, aktoriai, dailininkai ir meistrai – 2d klasės (2021-2022 m.m.) mokiniai, biologijos mokytoja metodininkė L.Rutkauskaitė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė R.Bartkienė ir IT mokytojas metodininkas R.Bartkus! Konferencijoje buvo eksponuojamas ir fizikos mokytojos metodininkės I.Ribinskienės projektas “Baltijos jūros užterštumo plastiku tyrimas”. Mūsų gimnazija buvo minima kaip viena aktyviausių Lietuvos mokyklų STEAM ugdyme, Stem mokyklos ekspertės ženklo ambasadorė! Dėkojame mielai Eglei Vaivadienei, NŠA ugdymo turinio departamento ugdymo rengimo skyriaus metodininkei už kvietimus dalyvauti aukšto lygio projektuose ir galimybę AUGTI!!

R.Romanovienė direktoriaus pavaduotoja ugdymui.