Erasmus+ Code your future C3 mobilumo 1 diena

Bendri dokumentai

Erasmus+ Code your future C3 mobilumo 1 diena

Šiandien mūsų mokykloje startavo “Code your future” projektas: visą savaitę svečiuosis mokiniai iš Estijos, Belgijos, Ispanijos bei dvi Turkijos komandos. Vyko komandų prisistatymai, mokyklos apžvalga, trumpa kavos pertraukėlė, kurios metu mokiniai šiltai bendravo, mėgino lietuviškus desertus. Pirmadienis – lietuvių kalbos diena. Visi projekto dalyviai buvo skatinami naudoti kuo daugiau lietuviškų frazių, kurias aptarė prisistatymo metu. Po pietų dalyvavo priėmime Alytaus miesto savivaldybėje. Juos sveikino Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotoja Jurgita Šukevičienė. Vėliau visi grožėjosi bundančiu pavasariniu Alytumi.

Rytoj laukia darbinga diena!

Erasmus+ programos KA229 strateginių mokyklų partnerysčių projektas “Programuokime savo ateitį” finansuojamas ES lėšomis.