“Code your future” projekto dalyviai Alytaus miesto savivaldybėje

Bendri dokumentai
Pirmadienio popietę Alytaus miesto savivaldybėje apsilankė iš keturių užsienio šalių – Ispanijos, Belgijos, Estijos ir Turkijos atvykę užsienio svečiai. Juos savivaldybėje priėmė Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotoja Jurgita Šukevičienė.
„Džiaugiuosi šioje salėje matydama tiek daug jaunų veidų. Paprastai čia priimami rimti sprendimai, tačiau šiandien aš matau spindinčias akis ir šypsenas. Sveiki atvykę į Alytų. Tikiuosi, jūsų viešnagė mūsų mieste bus puiki“, – sveikindama svečius sakė mero pavaduotoja.
Susitikimo metu svečiai pasidalijo pirmaisiais viešnagės Dzūkijos sostinėje įspūdžiais, papasakojo apie projekto veiklą ir žiūrėjo filmą apie Alytų.
Ispanai, turkai, estai ir belgai kartu su Alytaus Jotvingių gimnazija dalyvauja ERASMUS projekte „Code Your Future“. Šio projekto tikslas – tobulinti verslumo, tarptautiškumo, skaitmeninio raštingumo, inovacijų ir kūrybiškumo kompetenciją, didinti mūsų dalyvių konkurencingumą priešiško ekonominio klimato sąlygomis integruojant robotų kodavimo veiklą į mokymo ir mokymosi veiklą, sudominti mokinius programavimu, pagerinti jų užsienio kalbos žinias ir kt.