Apie išbandytas veiklas Portugalijoje

Bendri dokumentai Fenomenu grįstas ugdymas

Lapkričio 14 d. Portugalijos ekspedicijos dalyviai gimnazijos bendruomenei pristatė savo autentišką patirtį istoriniu, geografiniu ir gamtiniu aspektu. Mokiniai ne tik papasakojo apie aplankytas įspūdingiausias Torres Vedras miesto ir sostinės Lisabonos įžymias vietas, spalvingą kultūrinį gyvenimą bei ragautus keisčiausius patiekalus, bet ir atskleidė Portugalijos restoranų lankymo principus ir susisiekimo galimybes. Dalyviai supažindino su šalies švietimo sistema bei pasidalino savo įspūdžiais lankytose pamokose Henriques Nogueiros vidurinėje mokykloje. Tie, kurie atvyko pasiklausyti, daug sužinojo apie Atlanto vandenyno pakrantės ekosistemos ypatumus, ten vykstančią nuolatinę vėjo ir vandens eroziją, augančius neįprastus augalus bei stebėtus dar nematytus gyvius. Dar ilgai prisiminsime sutiktus įdomius žmones, išbandytas veiklas ir patirtus nuotykius.