Padėka už dalyvavimą konferencijose ir seminaruose

Bendri dokumentai
Noriu padėkoti mokiniams ir mokytojams už dalyvavimą tarptautinėse ir respublikinėse konferencijose ir seminaruose, pasidalijant gerąja gimnazijos patirtimi. Esame kompetentingi, profesionalūs ir įdomūs! Jotvingių jėga – kiekviename iš mūsų!
 Dėkoju Melitai Zavestauskaitei, Nojui Nedzinskui ir Laurai Miglinaitei už pranešimą “Jaunieji gamtininkai” apie gamtamokslinę tiriamąją ekspediciją anglų kalba tarptautinėje STEAM mokinių konferencijoje Kauno Vytauto Didžiojo universitete (Japonijos dienos Wa fesitivalyje), o taip pat Erasmus+ projekto svečiams-mokytojams iš Švedijos ProCivitas gimnazijos bei lietuvių kalba Prienų raj. Jiezno gimnazijos organizuotoje nuotolinėje mokinių konferencijoje “Cogitare-Galvok” ir SPECIALUS AČIŪ biologijos mokytojai Linai Rutkauskaitei, priėmus iššūkį padėti mokiniams pristatyti unikalų projektą ne tik anglų kalba, bet ir tiesiogiai iš Metelių regioninio parko;
Dėkoju “Spiečiaus” komandai Emilijai Čitavičiūtei ir Vaivai Čiurlionytei už pranešimą “21 diena iš bitės gyvenimo” Prienų raj. Jiezno gimnazijos organizuotoje nuotolinėje mokinių konferencijoje “Cogitare-Galvok” bei gerosios patirties seminare “STEAM ugdymo įgyvendinimas Alytaus Jotvingių gimnazijoje” Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijos mokytojų komandai ir DIDELIS AČIŪ mokytojams Rolandui Bartkui (IT) ir Rasai Zubrickienei (Biologija) už mokinių paskatinimą ir originalų tiriamąjį darbą.
Dėkoju “Lietuva gido akimis” komandai Benui Tribušinui ir Emiliui Račkauskui už pranešimą ,,Vilniaus universitetas ir mokslo svarba visuomenei” gerosios patirties seminare “STEAM ugdymo įgyvendinimas Alytaus Jotvingių gimnazijoje” Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijos mokytojų komandai ir NUOŠIRDUS AČIŪ mokytojoms Erikai Balynienei (anglų k.) ir Daivai Baliukonytei (lietuvių k.) už puikų mokinių bendrųjų kompetencijų ugdymą ir demonstravimą.
Taip pat dėkoju už pranešimus matematikos mokytojai Linai Račkienei, fizikos mokytojai Irenai Ribinskienei, projektinio darbo specialistei Jūratei Vilmanienei, karjeros specialistei Marytei Stasiukynienei bei kitiems mokytojams, kolegėms pavaduotojoms Rasai ir Nijolei, direktoriui Donatui už organizacinę pagalbą.
Matematikos mokytoja ekspertė Lina Račkienė.