Jotvingiečiai „Grupiniame programavimo maratone”

Bendri dokumentai

Gimnazijos mokinių komanda (Povilas Čikota IIIb, Agnė Kiriliukaitė IVb, Matas Vasiliauskas IIIb, Mantas Zmitrulevičius IIa) ir IT mokytoja Janina Kuchalskienė 2023 gegužės 18 d. nuo 10 00 iki 16 00 val. dalyvavo neįprastame renginyje „Grupinis programavimo maratonas“, kuri organizavo Kauno rajono Žiežmarių IT mokytoja ekspertė Natalija Kocienė.

Renginyje dalyvavo net 8 komandos po 4 mokinius iš A.Brazausko, Alytaus Jotvingių, Elektrėnų Versmės gimnazijų bei II-IV g klasių mokiniai iš Žiežmarių gimnazijos. Viso 32 dalyviai!
Iniciatyvos tikslas ugdyti pažinimo, komunikavimo, kūrybiškumo kompetencijas: įgalinti mokinius prisiimti atsakomybę už savo ir kitų grupės narių mokymąsi, skatinti pasitikėjimo ir paramos atmosferą, stiprinti asmeninio indėlio svarbos suvokimą, savivertę ir įsitraukimą, sudaryti mokiniams galimybę ugdytis kūrybingumą, specifinius dalyko ir komunikavimo bei socialinius gebėjimus. Nauji patyrimai buvo tai, kad programuojama buvo grupėse, kurias sudarė skirtingų mokyklų mokiniai: bendrai turėjo aptarti ir priimti vieną visiems tinkamą sprendimą, sutarti dėl sprendimo etapų ir efektyviai pasiskirstyti veiklomis. Visos grupės iš karto azartiškai puolė spręsti lyg ir lengviausias užduotis, nors tai buvo įvairių šalies konkursų uždaviniai!
Mūsų gimnazistai sėkmingai atliko užduotis ir gavo daugybę pagyrų. Sveikiname ir didžiuojamės.

IT mokytoja Janina Kuchalskienė.