Pamokos Alytaus STEAM centre

Bendri dokumentai

Gruodžio 21 d. IIb klasės mokiniams pamokos vyko Alytaus STEAM centre. Vaikinai Fizikos ir inžinerijos laboratorijoje dalyvavo pamokose “Šiltas namas”.  Eksperimentuodami jie aiškinosi, kodėl tam tikroms statybinėms konstrukcijoms pasirenkamos tam tikros medžiagos ir vis dar ieškoma naujų statybinių medžiagų? Kokie medžiagų savybės svarbiausios, siekiant pastatyti šiltą, bet kartu minimaliai energijos naudojantį pastatą? Iš kokių medžiagų ir kodėl turėtų būti statomi modernūs ir energiją taupantys pastatai? Mokiniai nagrinėjo, kokios yra medžiagos šiluminės savybės ir kokie dydžiai juos apibūdina, bandė praktiškai pasirinkti reikiamoje situacijoje tinkamas šilumines savybes turinčias medžiagas, vertino konstrukcijų izoliacines savybes.

  IIb klasės merginos tuo metu dirbo Maisto technologijų, kulinarinio meno ir sveikatinimo laboratorijoje. Susipažinusios su šokolado istorija, jos kūrė šokoladinius dekorus, mokėsi pasiruošti įvairių rūšių šokoladą. Pradėjusios nuo šokolado temperavimo, kūrė ir išbandė įvairių skonių šokoladinių saldainių receptūras.