Integruotos veiklos Dzūkijos mokyklos 6c klasės mokiniams „Inžinerinis projektavimas- suvenyrų gamyba nuo idėjos iki gaminimo“.

Šių metų vasario 13 dieną Alytaus Jotvingių gimnazijoje vyko netradicinės pamokos Alytaus Dzūkijos mokyklos 6c kl. Mokiniams. Pavaduotoja Renata Romanovienė pristatė gimnaziją, paaiškino kas yra STEAM ugdomoji veikla ir pakvietė į veiklas. Kartu su IT mokytojais Rolandu Bartkumi ir Daiva Šeštavickiene tris pamokas mokiniai aktyviai mokėsi, kūrė vektorinę grafiką, susipažino kaip kuriami suvenyrai su lazerinėmis graviravimo ir pjaustymo staklėmis. Konstravo nesudėtingus Arduino projektus. Susipažino su gimnazistų sukurtais projektais, apžiūrėjo interaktyvias erdves. Veikla buvo įdomi ir naudinga visiems.