IIa klasės technologijų pamokos Alytaus STEAM centre

Bendri dokumentai
Sausio 24 d. IIa klasės mokiniai lankėsi Alytaus atviros prieigos STEAM centre. Merginos (mokyt. J. Puidokienė) dirbo Maisto technologijų, kulinarinio meno ir sveikatinimo laboratorijoje. Jos susipažino su atskirų Lietuvos etnografinių regionų virtuvės ypatumais, praturtintino žinias apie dzūkų kulinarinį paveldą, naujas gaminių puošimo technologijas, aiškinosi kaip pagaminti kulinarinio paveldo patiekalą, kuris atrodytų šiuolaikiškai, kepė juodą ruginę duonelę ir naminius beigelius.
Vaikinai (mokyt. A. Puidokas) Fizikos ir inžinerijos laboratorijoje tapo inžinieriais ir dizaineriais. Jie kūrė, gamino, dekoravo ir išbandė balionais varomas mašinas. Tam reikėjo praktiškai pritaikyti mechaninės energijos virsmus ir trečiąjį Niutono dėsnį.