„Ateities inžinerijos“ 7-ojo sezono pavasario sesijos baigiamasis renginys konkursas

Bendri dokumentai

Šių metų gegužės 22 dieną VILNIUS TECH centriniuose rūmuose, Saulėtekio al.11, Vilniuje vyko „Ateities inžinerijos“ 7-ojo sezono pavasario sesijos baigiamasis renginys konkursas. Mūsų gimnazijai atstovavo trys mokiniai.

Martynas Čibirka iš 1D klasės pristatė projektinį darbą „Ropojantis į šviesą ir kliūtis apeinantis vabalas“. Gimnazisto darbas buvo pripažintas geriausiu kategorijoje „Roboto prototipas“ ir pelnė Vilnius Tech universiteto prizą. Taip pat Martyno darbas buvo pastebėtas ir konkurso rėmėjų firmos „Integre trans“,  o autorius apdovanotas šios firmos prizais.

Rokas Yeo,  3B klasės mokinys, konkursui pateikė projektinį darbą  „Saulės aktyvumo matuoklis“. Projektas sulaikė dėmesio iš komisijos ir iš renginio dalyvių bei buvo pripažintas geriausiu kategorijoje „Biomedicinos inžinerija“. Darbas buvo apdovanotas Vilnius Tech prizu. Diskusijų metu kilo daug minčių ir idėjų, kaip tobulinti projektą.

Tomas Čeplevičius iš 3D klasės pristatė projektą „Mobilus saulės šilumos kolektorius vandeniui pašildyti“. Projektas sulaukė daug klausimų iš konkurso dalyvių, mokytojų ir komisijos narių. Rokas puikiai pristatė darbą, pademonstravo, kaip veikia saulės šilumos kolektorius, ir jau turi naujų įdėjų tolesnei projektinei veiklai. Tomo projektas buvo pripažintas geriausiu kategorijoje „Žalioji energetika“, o autorius apdovanotas Vilnius Tech prizu.

Mokinių projektinių darbų vadovas informacinių technologijų mokytojas metodininkas Rolandas Bartkus.