ČEMPIONATAS „MAKARONŲ TILTAI 2020“

Bendri dokumentai
image_pdfimage_print

Jau penkti metai VGTU Statybos valdymo ir nekilnojamo turto katedros dėstytojas Gintautas Imbrasas organizuoja Nacionalinio moksleivių čempionato „Makaronų tiltai 2020“ atrankos etapą. Vasario 12d. renginys vyko Alytaus šv. Benedikto gimnazijoje.
Šių metų atrankos ture dalyvavo 14 Alytaus miesto ir rajono komandų.

Tai 56 jauni  entuziastai, mokytojų paskatinti ar savarankiškai subūrę komandas, pasitelkę patirtį ir žinias bei  fantaziją, vedami azarto, išbandė jėgas –  konstravo tiltus, galinčius atlaikyti kuo didesnę apkrovą . Visi norėjo pagerinti atrankos turų rekordą – sukonstruoti tiltą, galintį atlaikyti 6,3 kg apkrovą.
Rekordo pagerinti nė vienai komandai nepavyko, bet prizininkais tapusios komandos gali didžiuotis savo sukonstruotais tiltais. Gimnazijos direktorė Loreta Šernienė pasveikino nugalėtojus. Trečiąją vietą laimėjo mūsų gimnazijos komanda: Gabrielė Osinskaitė, Paulina Viktorija Genceravičiūtė, Mantas Ablačinskas (visi IV bkl.) ir Jorė Paplauskaitė (IIa kl.).  Čempionate taip dalyvavo IIa klasės komanda „Jotvingių riteriai”: Beata Maksimavičiūtė, Agota Norkūnaitė, Paulina Andrukytė ir Karolis Bingelis.

Džiaugiamės šauniais mūsų gimnazijos mokiniais, linkime jiems nebijoti iššūkių, tikėti sėkme ir pasiekti daug pergalių.
Fizikos mokytoja metodininkė Irena Ribinskienė