Dirbtinio intelekto taikymas šiuolaikinėse sistemose

Bendri dokumentai

Dirbtinis Intelektas (DI) tampa ne tik mokslo srityje, bet ir kasdieniniame gyvenime neatsiejama mūsų realybės dalimi.

Vakar Vilnius Tech doc. dr. Pavel Stefanovič, pakviestas informatikos mokytojos J.Kuchalskienės, dalinosi savo įžvalgomis apie DI taikymą šiuolaikinėse sistemose su IIIb ir IIId klasių mokiniais. Ką jie sužinojo iš šios paskaitos?
Paskaitoje buvo išskiriamos įvairios DI srities temos, pradedant nuo pačių pagrindų ir baigiant konkrečiais pavyzdžiais iš verslo bei kasdieninio gyvenimo. Dėstytojas akcentavo DI svarbą ir galimybes įvairiose srityse.
Po paskaitos mokiniai išreiškė savo įspūdžius. “Man buvo įdomu sužinoti, kaip DI gali paveikti mūsų gyvenimą ir darbą ateityje,” – sako vienas iš mokinių. Kiti priduria, kad paskaita suteikė jiems aiškesnį vaizdą apie tai, kaip DI veikia ir kaip tai gali paveikti technologijas, kurias jie naudoja kasdien.
Automatizuotos sistemas, pažinimo technologijos – tai tik keli pavyzdžiai, kurie atskleidė, kaip DI įsiliejo į visuomenę ir keičia mūsų kasdieninį gyvenimą.

Informatikos mokytoja J.Kuchalskienė